plasma-workspace - en to nl translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
nl: Mediabediening

[ctx: @title shortcut]
en: Play/Pause media playback
nl: Afspelen/pauzeren van medium

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback next
nl: Volgende in medium afspelen

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback previous
nl: Vorige in medium afspelen

[ctx: @title shortcut]
en: Stop media playback
nl: Medium afspelen stoppen

[ctx: @title shortcut]
en: Pause media playback
nl: Afspelen van medium pauzeren

[ctx: @title shortcut]
en: Play media playback
nl: Medium afspelen

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume up
nl: Mediavolume omhoog

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume down
nl: Mediavolume omlaag

[ctx: @action:button]
en: Choose player automatically
nl: Speler automatisch kiezen
