plasma-workspace - en to nl translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
nl: Scherm gedetecteerd

en: A display has been connected.
nl: Een scherm is verbonden.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
nl: Scherm verwijderd

en: A display has been disconnected.
nl: Verbinding met een scherm is verbroken.

en: %1 has been connected.
nl: %1 is verbonden.

en: A USB device has been connected.
nl: Een USB-apparaat is verbonden.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
nl: USB-apparaat gedetecteerd

en: %1 has been disconnected.
nl: Verbinding met %1 is verbroken.

en: A USB device has been disconnected.
nl: Verbinding met een USB-apparaat is verbroken.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Went Away
nl: USB-apparaat is weg
