plasma-workspace - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: &Execute
nl: Uitvo&eren

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Desktop Shell Scripting Console
nl: Bureaubladconsole voor shell-scripts

en: Editor
nl: Bewerker

en: Load
nl: Laden

en: Use
nl: Gebruiken

en: Output
nl: Uitvoer

en: Unable to load script file <b>%1</b>
nl: Kan scriptbestand <b>%1</b> niet laden

en: Open Script File
nl: Scriptbestand openen

en: Save Script File
nl: Scriptbestand opslaan

en: Executing script at %1
nl: Script wordt uitgevoerd op %1
