plasma-workspace - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: User Feedback has been disabled centrally. Please contact your distributor.
nl: Terugkoppeling van de gebruiker is centraal uitgeschakeld. Neem contact op met uw distributeur.

[ctx: @info]
en: You can help KDE improve Plasma by contributing information on how you use it, so we can focus on things that matter to you.<nl/><nl/>Contributing this information is optional and entirely anonymous. We never collect your personal data, files you use, websites you visit, or information that could identify you.<nl/>
nl: U kunt KDE helpen Plasma te verbeteren door informatie bij te dragen over hoe u het gebruikt, zodat we kunnen focussen op dingen die belangrijk zijn voor u.<nl/><nl/>Bijdragen over gebruiksinformatie is optioneel en geheel anoniem. We verzamelen nooit uw persoonlijke gegevens, bestanden die u gebruikt, websites die u bezoekt of informatie die u identificeert.<nl/>

[ctx: @info]
en: Read more about our privacy policy
nl: Lees meer over ons privacybeleid.

en: The following information will be sent:
nl: De volgende informatie zal verzonden worden:

en: View sent data:
nl: Verzonden gegevens bekijken:
