kcminput - en to nn translation catalogue (43 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (cursorTheme), group (Mouse)
en: Name of the current cursor theme
nn: Namn på gjeldande peikartema

note: i18n: ectx: label, entry (cursorSize), group (Mouse)
en: Current cursor size
nn: Gjeldande peikarstorleik

en: You have to restart the Plasma session for these changes to take effect.
nn: Du må starta økta på nytt for at endringane skal tre i kraft.

en: Unable to create a temporary file.
nn: Klarte ikkje laga mellombels fil.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
nn: Klarte ikkje lasta ned ikontema-arkivet: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
nn: Fila er ikkje eit gyldig ikontemaarkiv.

en: Failed to create 'icons' folder.
nn: Klarte ikkje oppretta ikonmappa.

en: A theme named %1 already exists in your icon theme folder. Do you want replace it with this one?
nn: Det finst alt eit tema som heiter %1 i mappa for ikontema. Vil du byta ut det gamle temaet?

en: Overwrite Theme?
nn: Skriv over tema?

en: Theme installed successfully.
nn: Temaet er no installert.

note: i18n: ectx: label, entry (cursorTimeout), group (BusyCursorSettings) i18n: ectx: label, entry (taskbarTimeout), group (TaskbarButtonSettings)
en: Timeout in seconds
nn: Tidsgrense (sekund)

en: Remove Theme
nn: Fjern tema

en: Restore Cursor Theme
nn: Tilbakestill peikartema

[ctx: @title]
en: Launch Feedback
nn: Markering ved programstart

[ctx: @info:usagetip]
en: Configure the animations played while an application is launching.
nn: Set opp animasjonar viste når eit program vert starta.

[ctx: @label]
en: Cursor feedback:
nn: Markering på musepeikar:

[ctx: @option:radio No cursor feedback when launching apps]
en: None
nn: Ingen

[ctx: @option:radio]
en: Static
nn: Statisk

[ctx: @option:radio]
en: Blinking
nn: Blinkande

[ctx: @option:radio]
en: Bouncing
nn: Sprettande

[ctx: @label]
en: Task Manager feedback:
nn: Markering på oppgåvehandsamar:

[ctx: @option:check]
en: Enable animation
nn: Bruk animasjonar

[ctx: @label]
en: Stop animations after:
nn: Stopp animasjonar etter:

en: %1 second | %1 seconds
nn[0]: %1 sekund
nn[1]: %1 sekund

en: This module lets you choose the mouse cursor theme.
nn: Med denne modulen kan du velja musepeikartemaet.

en: Size:
nn: Storleik:

[ctx: @action:button]
en: &Configure Launch Feedback…
nn: Set opp programstart-markering …

en: &Install from File…
nn: &Installer frå fil …

en: &Get New Cursors…
nn: &Hent nye peikarar …

en: Open Theme
nn: Opna tema

en: Cursor Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
nn: Peikartema-filer (*.tar.gz *.tar.bz2)

en: The requested size '%1' is not available, using %2 instead.
nn: Det førespurde storleiken «%1» er ikkje tilgjengeleg. Brukar i staden %2.

en: This tool allows you to set the mouse cursor theme for the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
nn: Dette verktøyet lèt deg velja peikartema for den gjeldande Plasma-økta og hindrar deg i å velja eit tema som ikkje finst eller som alt er valt.

en: The name of the cursor theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
nn: Namnet på peikartemaet du vil bruka for gjeldande Plasma-økt (viss du oppgjev ei fullstendig filadresse, vert berre den siste delen av adressa brukt)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
nn: Vis alle temaa som finst på systemet (og marker kva som er gjeldande tema)

en: Use a specific size, rather than the theme default size
nn: Bruk spesifikk storleik i staden for standard­storleiken i temaet

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
nn: Det valde temaet «%1» er alt i bruk som tema for gjelande Plasma-økt.

en: Successfully applied the mouse cursor theme %1 to your current Plasma session
nn: Peikartemaet %1 er no teke i bruk i gjeldande Plasma-økt.

en: You have to restart the Plasma session for your newly applied mouse cursor theme to display correctly.
nn: Du må starta økta på nytt for at peikartemaet skal verta vist rett.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
nn: Fann ikkje temaet «%1». Temaet må vera eitt av følgjande: %2

en: You have the following mouse cursor themes on your system:
nn: Du har desse peikartemaa tilgjengeleg:

en: (Current theme for this Plasma session)
nn: (gjeldande tema for denne Plasma-økta)

[ctx: @info The argument is the list of available sizes (in pixel). Example: 'Available sizes: 24' or 'Available sizes: 24, 36, 48']
en: (Available sizes: %1)
nn: (Tilgjengelege storleikar: %1)
