kcmicons - en to nn translation catalogue (30 entries)

en: Main Toolbar
nn: Hovudverktøylinje

en: Secondary Toolbars
nn: Underverktøylinjer

en: Small Icons
nn: Små ikon

en: Dialogs
nn: Dialogvindauge

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
nn: Namn på gjeldande ikontema

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
nn: Storleik på ikon på skrivebordet

note: i18n: ectx: label, entry (toolbarSize), group (ToolbarIcons)
en: Toolbar icons size
nn: Storleik på ikon på verktøylinjer

note: i18n: ectx: label, entry (mainToolbarSize), group (MainToolbarIcons)
en: Main toolbar icons size
nn: Storleik på ikon på hovudverktøylinja

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
nn: Storleik på små ikon

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
nn: Storleik på panelikon

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
nn: Storleik på ikon i dialogvindauge

en: Unable to create a temporary file.
nn: Klarte ikkje laga mellombels fil.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
nn: Klarte ikkje lasta ned ikontema-arkivet: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
nn: Fila er ikkje eit gyldig ikontemaarkiv.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
nn: Det oppstod eit problem ved installeringa, men dei fleste temaa i arkivet er likevel installerte.

en: Theme installed successfully.
nn: Temaet er no installert.

en: Installing icon themes…
nn: Installerer ikontema …

en: Installing %1 theme…
nn: Installerer %1-temaet …

[ctx: @info]
en: Here you can configure the default sizes of various icon types at a system-wide level. Note that not all apps will respect these settings.<nl/><nl/>If you find that objects on screen are generally too small or too large, consider adjusting the global scale instead.
nn: Her du kan du velja standard­storleik for ulike typar ikon. Merk at ikkje alle program tek omsyn til innstillingane her.<nl/><nl/>Viss du synest at òg andre element på skjermen generelt er for store eller små, kan du vurdera å heller endra den globale skaleringsfaktoren.

en: Adjust Global Scale…
nn: Juster global skalering …

[ctx: @label:slider]
en: Size:
nn: Storleik:

en: This module allows you to choose the icons for your desktop.
nn: Med denne modulen kan du velja ikon til skrivebordet.

en: Remove Icon Theme
nn: Fjern ikontema

en: Restore Icon Theme
nn: Gjenopprett ikontema

en: Configure Icon Sizes
nn: Vel ikonstorleikar

en: Install from File…
nn: Installer frå fil …

en: Get New Icons…
nn: Hent nye ikon …

[ctx: @title:window]
en: Configure Icon Sizes
nn: Vel ikonstorleikar

en: Open Theme
nn: Opna tema

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
nn: Temafiler (*.tar.gz *.tar.bz2)
