ksmserver - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Logout canceled by '%1'
nn: Utlogging avbroten av «%1».

en: $HOME not set!
nn: $HOME er ikke definert

en: $HOME directory (%1) does not exist.
nn: $HOME-mappa (%1) finst ikkje.

en: No write access to $HOME directory (%1).
nn: Har ikkje skrivetilgang til $HOME-mappa (%1).

en: No read access to $HOME directory (%1).
nn: Har ikkje lesetilgang til $HOME-mappa (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
nn: $HOME-mappa (%1) har ikkje meir ledig plass.

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
nn: Klarte ikkje skriva til $HOME-mappa (%2): %1

en: No write access to '%1'.
nn: Har ikkje skrivetilgang til «%1».

en: No read access to '%1'.
nn: Har ikkje lesetilgang til «%1».

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
nn: Mappa for mellombelse filer (%1) har ikkje meir ledig plass.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
nn: Klarte ikkje skriva til mappa for mellombelse filer (%2).
    
    Feilmelding: %1

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
nn: Oppdaga følgjande installasjonsproblem ved
    forsøk på å starta Plasma:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
nn: 
    
    Kan ikkje starta Plasma.

en: Plasma Workspace installation problem!
nn: Feil ved installasjon av Plasma-arbeidsområde

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
nn: Den pålitelege økthandsamaren til Plasma som snakkar med den 
    normale økthandsamingsprotokollen til X11R6 (XSMP).

en: Restores the saved user session if available
nn: Gjenopprettar tilstanden frå den førre økta, om det går

en: Also allow remote connections
nn: Tillat nettverkstilkoplingar

en: Starts the session in locked mode
nn: Startar økta i låst modus

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
nn: Startar utan støtte for skjermlåsing. Berre nødvendig viss andre komponentar står for skjermlåsinga.

en: Session Management
nn: Økthandsaming

en: Log Out
nn: Logg ut

en: Log Out Without Confirmation
nn: Logg ut utan stadfesting

en: Halt Without Confirmation
nn: Stopp datamaskina utan stadfesting

en: Reboot Without Confirmation
nn: Start datamaskina på nytt utan stadfesting
