plasma-workspace - en to nn translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
nn: Set opp virtuelle tastatur …

en: Virtual Keyboard: unavailable
nn: Virtuelt tastatur: utilgjengeleg

en: Virtual Keyboard: disabled
nn: Virtuelt tastatur: slått av

en: Show Virtual Keyboard
nn: Vis virtuelt tastatur

en: Virtual Keyboard: visible
nn: Virtuelt tastatur: synleg

en: Virtual Keyboard: enabled
nn: Virtuelt tastatur: slått på
