plasma-workspace - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: %1 Details
nn: %1-detaljar

en: Sensors Details
nn: Sensordetaljar

en: System Monitor
nn: Systemovervaking

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
nn: Opna systemovervaking …
