klipper - en to oc translation catalogue (7 entries)

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
oc: Acorchis

en: Description
oc: Descripcion

en: Start
oc: Aviar

en: Do Not Start
oc: Aviar pas

en: Author
oc: Autor

en: Maintainer
oc: Manteneire

en: &Cancel
oc: &Anullar
