kcminput - en to pa translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (cursorSize), group (Mouse)
en: Current cursor size
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਕਰਸਰ ਆਕਾਰ

en: You have to restart the Plasma session for these changes to take effect.
pa: ਇਹਨਾਂ ਤਬਦੀਲੀਆਂ ਨੂੰ ਲਾਗੂ ਕਰਨ ਲਈ ਤੁਹਾਨੂੰ ਪਲਾਜ਼ਮਾ ਸ਼ੈਸ਼ਨ ਮੁੜ ਚਾਲੂ ਕਰਨਾ ਪਵੇਗਾ।

en: The file is not a valid icon theme archive.
pa: ਇਹ ਫਾਇਲ਼ ਠੀਕ ਆਈਕਾਨ ਥੀਮ ਅਕਾਈਵ ਨਹੀਂ ਹੈ।

en: A theme named %1 already exists in your icon theme folder. Do you want replace it with this one?
pa: ਤੁਹਾਡੇ ਆਈਕਾਨ ਥੀਮ ਫੋਲਡਰ ਵਿੱਚ ਥੀਮ %1 ਪਹਿਲਾਂ ਹੀ ਮੌਜੂਦ ਹੈ। ਕੀ ਤੁਸੀਂ ਇਸ ਨੂੰ ਤਬਦੀਲ ਕਰਨਾ ਚਾਹੁੰਦੇ ਹੋ?

en: Overwrite Theme?
pa: ਥੀਮ ਉੱਤੇ ਲਿਖਣਾ ਹੈ?

en: Remove Theme
pa: ਥੀਮ ਹਟਾਓ

en: Restore Cursor Theme
pa: ਕਰਸਰ ਥੀਮ ਬਹਾਲ ਕਰੋ

en: Size:
pa: ਆਕਾਰ:

en: &Install from File…
pa: …ਫਾਇਲ ਤੋਂ ਇੰਸਟਾਲ ਕਰੋ(&I)

en: &Get New Cursors…
pa: …ਨਵਾਂ ਥੀਮ ਲਵੋ

en: Open Theme
pa: ਥੀਮ ਖੋਲ੍ਹੋ

[ctx: @info The argument is the list of available sizes (in pixel). Example: 'Available sizes: 24' or 'Available sizes: 24, 36, 48']
en: (Available sizes: %1)
pa: (ਉਪਲੱਬਧ ਆਕਾਰ: %1)
