plasma-workspace - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
pa: ਦਿੱਖ

en: %1 Details
pa: %1 ਵੇਰਵੇ

en: Sensors Details
pa: ਸੈਂਸਰ ਵੇਰਵਾ

en: System Monitor
pa: ਸਿਸਟਮ ਮਾਨੀਟਰ

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
pa: …ਸਿਸਟਮ ਮਾਨੀਟਰ ਖੋਲ੍ਹੋ
