krunner_locationsrunner - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
pa: ਰਲਦੇ ਪਾਥ ਨਾਲ ਲੋਕਲ ਡਾਇਰੈਕਟਰੀਆਂ ਤੇ ਫਾਈਲਾਂ, ਨੈੱਟਵਰਕ ਟਿਕਾਣਿਆਂ ਤੇ ਇੰਟਰਨੈੱਟ ਸਾਈਟਾਂ ਉੱਤੇ ਲੱਭੋ:q:।

en: Open %1
pa: %1 ਖੋਲ੍ਹੋ

en: Launch with %1
pa: %1 ਨਾਲ ਲਾਂਚ ਕਰੋ

en: Go to %1
pa: %1 ਉੱਤੇ ਜਾਓ

en: Send email to %1
pa: %1 ਨੂੰ ਈਮੇਲ ਭੇਜੋ
