kcmicons - en to pa translation catalogue (21 entries)

en: Main Toolbar
pa: ਮੇਨ ਟੂਲਬਾਰ

en: Small Icons
pa: ਛੋਟੇ ਆਈਕਾਨ

en: Dialogs
pa: ਡਾਈਲਾਗ

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਆਈਕਾਨ ਥੀਮ ਦਾ ਨਾਂ

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
pa: ਡੈਸਕਟਾਪ ਆਈਕਾਨ ਆਕਾਰ

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
pa: ਛੋਟੇ ਆਈਕਾਨ ਆਕਾਰ

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
pa: ਪੈਨਲ ਆਈਕਾਨ ਆਕਾਰ

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
pa: ਡਾਈਲਾਗ ਆਈਕਾਨ ਆਕਾਰ

en: Unable to create a temporary file.
pa: ਆਰਜ਼ੀ ਫ਼ਾਇਲ ਬਣਾਉਣ ਲਈ ਅਸਮਰੱਥ ਹੈ।

en: Unable to download the icon theme archive: %1
pa: ਆਈਕਾਨ ਥੀਮ ਅਕਾਇਵ ਡਾਊਨਲੋਡ ਤੋਂ ਅਸਮਰੱਥ ਹੈ: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
pa: ਇਹ ਫਾਇਲ ਠੀਕ ਆਈਕਾਨ ਥੀਮ ਅਕਾਇਵ ਨਹੀਂ ਹੈ।

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
pa: ਇੰਸਟਾਲੇਸ਼ਨ ਕਾਰਵਾਈ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ ਆਈ ਹੈ, ਹਾਲਾਂਕਿ ਬਹੁਤੇ ਥੀਮ ਇੰਸਟਾਲ ਹੋ ਚੁੱਕੇ ਹੋ।

en: Theme installed successfully.
pa: ਥੀਮ ਕਾਮਯਾਬੀ ਨਾਲ ਇੰਸਟਾਲ ਕੀਤਾ ਗਿਆ।

en: Installing icon themes…
pa: …ਆਈਕਾਨ ਥੀਮ ਇੰਸਟਾਲ ਕੀਤੇ ਜਾ ਰਹੇ ਹਨ

en: Installing %1 theme…
pa: …%1 ਥੀਮ ਇੰਸਟਾਲ ਕੀਤਾ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ

en: Remove Icon Theme
pa: ਆਈਕਾਨ ਥੀਮ ਨੂੰ ਹਟਾਓ

en: Restore Icon Theme
pa: ਆਈਕਾਨ ਥੀਮ ਬਹਾਲ ਕਰੋ

en: Install from File…
pa: …ਫਾਇਲ ਤੋਂ ਇੰਸਟਾਲ ਕਰੋ

en: Get New Icons…
pa: …ਨਵੇਂ ਆਈਕਾਨ ਲਵੋ

en: Open Theme
pa: ਥੀਮ ਖੋਲ੍ਹੋ

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
pa: ਥੀਮ ਫਾਇਲਾਂ (*.tar.gz *.tar.bz2)
