plasma-workspace - en to pa translation catalogue (9 entries)

[ctx: Name of the fallback "freedesktop" sound theme]
en: FreeDesktop
pa: ਫਰੀ-ਡੈਸਕਟਾਪ

en: Fallback sound theme from freedesktop.org
pa: freedesktop.org ਵਲੋਂ ਮੂਲ ਪਰਤਣ ਵਾਲਾ ਸਾਊਥ ਥੀਮ

[ctx: @option:check]
en: Enable notification sounds
pa: ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ ਸਾਊਂਡ ਸਮਰੱਥ ਕਰੋ

[ctx: %2 is a theme name or a list of theme names that the current theme inherits from]
en: Based on: %2 | Based on: %2
pa[0]: %2 ਉੱਤੇ ਅਧਾਰਿਤ
pa[1]: %2 ਉੱਤੇ ਅਧਾਰਿਤ

[ctx: @label Precedes a list of buttons which can be clicked to preview the theme's sounds. Keep it very short]
en: Preview:
pa: ਝਲਕ:

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview sound "%1"
pa: "%1" ਸਾਊਂਡ ਦੀ ਝਲਕ

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview the demo sound for the theme "%1"
pa: "%1" ਥੀਮ ਲਈ ਡੈਮੋ ਆਵਾਜ਼ ਦੀ ਝਲਕ

[ctx: %1 is a sound theme name. %2 is a sound name]
en: The %1 theme doesn't include the sound '%2'
pa: %1 ਥੀਮ ਵਿੱਚ ਸਾਊਂਡ '%2' ਸ਼ਾਮਲ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: Failed to preview sound: %1
pa: ਸਾਊਂਡ ਝਸਕ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ ਹੈ: %1
