plasma-workspace - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
pa: ਸ਼ੈਸ਼ਨ ਦਾ ਇੰਤਜ਼ਾਮ

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
pa: ਲਾਗ-ਆਉਟ ਸਕਰੀਨ ਵੇਖਾਓ

en: Log Out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: Shut Down
pa: ਬੰਦ ਕਰੋ

en: Reboot
pa: ਮੁੜ-ਚਾਲੂ ਕਰੋ

en: Log Out Without Confirmation
pa: ਬਿਨਾਂ ਪੁੱਛੇ ਲਾਗ ਆਉਟ ਕਰੋ

en: Shut Down Without Confirmation
pa: ਬਿਨਾਂ ਪੁੱਛੇ ਬੰਦ ਕਰੋ

en: Reboot Without Confirmation
pa: ਬਿਨਾਂ ਪੁੱਛੇ ਮੁੜ-ਚਾਲੂ ਕਰੋ
