kcm_desktopthemedetails - en to pa translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਪਲਾਜ਼ਮਾ ਸਟਾਈਲ ਦਾ ਨਾਂ

en: Unable to create a temporary file.
pa: ਆਰਜ਼ੀ ਫ਼ਾਇਲ ਬਣਾਉਣ ਲਈ ਅਸਮਰੱਥ ਹੈ।

en: Unable to download the theme: %1
pa: ਥੀਮ ਡਾਊਨਲੋਡ ਕਰਨ ਲਈ ਅਸਮਰੱਥ: %1

en: Theme installed successfully.
pa: ਥੀਮ ਠੀਕ ਤਰ੍ਹਾਂ ਇੰਸਟਾਲ ਕੀਤਾ ਗਿਆ।

en: Theme installation failed.
pa: ਇੰਸਟਾਲੇਸ਼ਨ ਫੇਲ੍ਹ ਹੋਈ।

en: Removing theme failed: %1
pa: ਥੀਮ ਨੂੰ ਹਟਾਉਣਾ ਫੇਲ੍ਹ ਹੈ: %1

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
pa: ਇਹ ਟੂਲ ਤੁਹਾਨੂੰ ਮੌਜੂਦਾ ਪਲਾਜ਼ਮਾ ਸ਼ੈਸ਼ਨ ਲਈ ਥੀਮ ਸੈੱਟ ਕਰਨ ਲਈ ਸਹਾਇਕ ਹੈ, ਬਿਨਾਂ ਗਲਤੀ ਨਾਲ ਅਜਿਹੀ ਸੈਟਿੰਗ ਕਰਨ ਦੇ, ਜੋ ਮੌਜੂਦ ਨਾ ਹੋਵੇ ਜਾਂ ਜੋ ਪਹਿਲਾਂ ਹੀ ਸੈੱਟ ਹੋਵੇ।

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
pa: ਸਿਸਟਮ ਉੱਤੇ ਮੌਜੂਦ ਸਭ ਥੀਮ ਵੇਖਾਓ (ਅਤੇ ਜੋ ਵੀ ਮੌਜੂਦਾ ਥੀਮ ਹੈ)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
pa: ਮੰਗਿਆ ਥੀਮ "%1" ਪਹਿਲਾਂ ਹੀ ਮੌਜੂਦਾ ਪਲਾਜ਼ਮਾ ਸ਼ੈਸ਼ਨ ਲਈ ਥੀਮ ਵਜੋਂ ਸੈੱਟ ਹੈ।

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਪਲਾਜ਼ਮਾ ਸ਼ੈਸ਼ਨ ਦੇ ਥੀਮ ਨੂੰ %1 ਵਜੋਂ ਨਿਰਧਾਰਿਤ ਕੀਤਾ

en: You have the following Plasma themes on your system:
pa: ਤੁਹਾਡੇ ਸਿਸਟਮ ਉੱਤੇ ਅੱਗੇ ਦਿੱਤੇ ਪਲਾਜ਼ਮਾ ਥੀਮ ਮੌਜੂਦ ਹਨ:

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: All themes
pa: ਸਾਰੇ ਥੀਮ

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Light themes
pa: ਹਲਕੇ ਥੀਮ

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Dark themes
pa: ਗੂੜ੍ਹੇ ਥੀਮ

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Color scheme compatible
pa: ਰੰਗ ਸਕੀਮ ਅਨੁਕੂਲ

en: Install from File…
pa: …ਫਾਇਲ ਤੋਂ ਇੰਸਟਾਲ ਕਰੋ

en: Get New…
pa: …ਨਵੇਂ ਲਵੋ

en: Follows color scheme
pa: ਰੰਗ ਸਕੀਮ ਮੁਤਾਬਕ

en: Edit Theme…
pa: …ਥੀਮ ਸੋਧੋ

en: Remove Theme
pa: ਥੀਮ ਹਟਾਓ

en: Restore Theme
pa: ਥੀਮ ਬਹਾਲ ਕਰੋ

en: Open Theme
pa: ਥੀਮ ਖੋਲ੍ਹੋ

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
pa: ਥੀਮ ਫਾਇਲਾਂ (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
