plasma-workspace - en to pa translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
pa: ਡਿਸਪਲੇਅ ਖੋਜਿਆ ਗਿਆ

en: A display has been connected.
pa: ਡਿਸਪਲੇਅ ਕਨੈਕਟ ਕੀਤਾ ਗਿਆ।

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
pa: ਡਿਸਪਲੇਅ ਨੂੰ ਹਟਾਇਆ

en: A display has been disconnected.
pa: ਡਿਸਪਲੇਅ ਨੂੰ ਡਿਸ-ਕਨੈਕਟ ਕੀਤਾ ਗਿਆ।

en: %1 has been connected.
pa: %1 ਨੂੰ ਕਨੈਕਟ ਕੀਤਾ ਗਿਆ ਹੈ।

en: A USB device has been connected.
pa: ਕਿਸੇ USB ਡਿਵਾਈਸ ਨੂੰ ਕਨੈਕਟ ਕੀਤਾ ਗਿਆ ਹੈ।

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
pa: USB ਡਿਵਾਈਸ ਖੋਜਿਆ ਗਿਆ

en: %1 has been disconnected.
pa: %1 ਨੂੰ ਡਿਸ-ਕਨੈਕਟ ਕੀਤਾ ਗਿਆ ਹੈ।

en: A USB device has been disconnected.
pa: USB ਡਿਵਾਈਸ ਨੂੰ ਡਿਸ-ਕਨੈਕਟ ਕੀਤਾ ਗਿਆ ਹੈ

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
pa: USB ਡਿਵਾਈਸ ਨੂੰ ਹਟਾਇਆ
