kcm_desktopthemedetails - en to pl translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
pl: Nazwa bieżącego wyglądu dla Plazmy

en: Unable to create a temporary file.
pl: Nie można utworzyć pliku tymczasowego.

en: Unable to download the theme: %1
pl: Nie można pobrać wyglądu: %1

en: Theme installed successfully.
pl: Pomyślnie wgrano wygląd.

en: Theme installation failed.
pl: Nie udało się wgrać wyglądu.

en: Removing theme failed: %1
pl: Nie udało się usunięcie wyglądu: %1

en: This module lets you choose the Plasma style.
pl: Ten moduł umożliwia wybranie wyglądu Plazmy.

en: All Themes
pl: Wszystkie wyglądy

en: Light Themes
pl: Jasne wyglądy

en: Dark Themes
pl: Ciemne wyglądy

en: Color scheme compatible
pl: Zgodny z zestawem kolorów

en: Follows color scheme
pl: Podąża za zestawem kolorów

en: Edit Theme…
pl: Edytuj wygląd...

en: Remove Theme
pl: Usuń wygląd

en: Restore Theme
pl: Przywróć wygląd

en: Install from File…
pl: Wgraj z pliku...

en: Get New Plasma Styles…
pl: Pobierz nowy wygląd dla Plazmy...

en: Open Theme
pl: Otwórz wygląd

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
pl: Pliki wyglądów (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
pl: To narzędzie umożliwia ustawienie wyglądu dla bieżącej sesji Plazmy bez zagrożenia przypadkowego ustawienia go na taki, który jest niedostępny lub taki, który już jest ustawiony.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
pl: Nazwa wyglądu, który chcesz ustawić dla bieżącej sesji Plazmy (po wpisaniu pełnej ścieżki, zostanie użyta tylko ostatnia jej część)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
pl: Pokaż wszystkie wyglądy dostępne w systemie (i który z nich jest bieżącym)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
pl: Żądany zestaw "%1" jest już ustawiony jako zestaw dla bieżącej sesji Plazmy.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
pl: Wygląd dla bieżący sesji Plazmy został ustawiony na %1

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
pl: Nie można znaleźć wyglądu "%1". Wygląd powinien być jednym z następujących ustawień: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
pl: Masz następujące zestawy wyglądów na swoim systemie:
