kcmicons - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Main Toolbar
pl: Na głównym pasku narzędzi

en: Secondary Toolbars
pl: Drugorzędne paski narzędzi

en: Small Icons
pl: Małe ikony

en: Dialogs
pl: W oknach dialogowych

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
pl: Nazwa bieżącego zestawu ikon

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
pl: Rozmiar ikon na pulpicie

note: i18n: ectx: label, entry (toolbarSize), group (ToolbarIcons)
en: Toolbar icons size
pl: Rozmiar ikon na pasku narzędzi

note: i18n: ectx: label, entry (mainToolbarSize), group (MainToolbarIcons)
en: Main toolbar icons size
pl: Rozmiar ikon na głównym pasku narzędzi

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
pl: Rozmiar małych ikon

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
pl: Rozmiar ikon na panelu

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
pl: Rozmiar ikon w oknie dialogowym

en: Unable to create a temporary file.
pl: Nie można utworzyć pliku tymczasowego.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
pl: Nie można pobrać archiwum zestawu ikon: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
pl: Ten plik nie jest poprawnym zestawem ikon.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
pl: Podczas wgrywania wystąpiły problemy, jednak większość ikon z archiwum została wgrana

en: Theme installed successfully.
pl: Pomyślnie wgrano zestaw.

en: Installing icon themes…
pl: Wgrywanie zestawów ikon...

en: Installing %1 theme…
pl: Wgrywanie zestawu %1...

[ctx: @info]
en: Here you can configure the default sizes of various icon types at a system-wide level. Note that not all apps will respect these settings.<nl/><nl/>If you find that objects on screen are generally too small or too large, consider adjusting the global scale instead.
pl: Tutaj możesz ustawić domyślne rozmiary różnych rodzajów ikon na poziomie systemowych. Pamiętaj, że nie wszystkie programy będą uznawać te ustawienia.<nl/><nl/>Jeśli zauważysz, że obiekty na ekranie są w ogólności zbyt małe lub duże, to rozważ dostosowanie globalnej skali.

en: Adjust Global Scale…
pl: Dostosuj globalną skalę

[ctx: @label:slider]
en: Size:
pl: Rozmiar:

en: This module allows you to choose the icons for your desktop.
pl: Ten moduł umożliwia wybranie ikon dla twojego pulpitu.

en: Remove Icon Theme
pl: Usuń zestaw ikon

en: Restore Icon Theme
pl: Przywróć zestaw ikon

en: Configure Icon Sizes
pl: Ustaw rozmiary ikon

en: Install from File…
pl: Wgraj z pliku...

en: Get New Icons…
pl: Pobierz nowe ikony...

[ctx: @title:window]
en: Configure Icon Sizes
pl: Ustaw rozmiary ikon

en: Open Theme
pl: Otwórz zestaw

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
pl: Plik zestawu (*.tar.gz *.tar.bz2)
