ksmserver - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Logout canceled by '%1'
pl: Wylogowywanie przerwane przez '%1'

en: $HOME not set!
pl: $HOME nieustawiony!

en: $HOME directory (%1) does not exist.
pl: Katalog $HOME (%1) nie istnieje.

en: No write access to $HOME directory (%1).
pl: Brak praw zapisu do katalogu $HOME (%1).

en: No read access to $HOME directory (%1).
pl: Brak praw odczytu do katalogu $HOME (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
pl: Wyczerpano przestrzeń przechowywania w katalogu $HOME (%1).

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
pl: Zapisywanie do katalogu $HOME (%2) zakończyło się błędem '%1'

en: No write access to '%1'.
pl: Brak prawa zapisu do '%1'.

en: No read access to '%1'.
pl: Brak prawa odczytu do '%1'.

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
pl: Wyczerpano przestrzeń przechowywania w katalogu tymczasowym (%1).

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
pl: Zapisywanie do katalogu tymczasowego (%2) zakończyło się
        błędem '%1'.

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
pl: Wykryto następujący problem z wgranymi pakietami
    przy próbie uruchomienia Plazmy:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
pl: 
    
    Plazma nie może się uruchomić.

en: Plasma Workspace installation problem!
pl: Błędnie wgrane Przestrzenie Pracy Plazmy!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
pl: Niezawodne zarządzanie sesją Plazmy, które posługuje się standardowym dla X11R6 
    protokołem zarządzania sesją (XSMP).

en: Restores the saved user session if available
pl: Odtwarza poprzednią sesję, o ile jest dostępna

en: Also allow remote connections
pl: Dopuść także zdalne połączenia

en: Starts the session in locked mode
pl: Uruchamia sesję w trybie zablokowanym

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
pl: Rozpoczyna bez obsługi blokowania ekranu. Potrzebne tylko gdy inny składnik zapewnia blokowanie ekranu.

en: Session Management
pl: Zarządzanie sesjami

en: Log Out
pl: Wyloguj

en: Log Out Without Confirmation
pl: Wyloguj bez potwierdzenia

en: Halt Without Confirmation
pl: Zatrzymaj bez potwierdzenia

en: Reboot Without Confirmation
pl: Uruchom ponownie bez potwierdzenia
