plasma_applet_battery - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: This battery's health is at only %1% and it should be replaced. Contact the manufacturer.
pl: Stan techniczny tej baterii jest na poziomie %1% i należy ją wymienić. Dowiedz się więcej od jej wytwórcy.

en: Time To Full:
pl: Czas do naładowania:

en: Remaining Time:
pl: Pozostały czas:

[ctx: @info]
en: Estimating…
pl: Szacowanie…

en: Battery Health:
pl: Stan baterii:

en: Battery is configured to charge up to approximately %1%.
pl: Bateria jest ustawiona tak, aby naładowała się do około %1%.

en: Fully Charged
pl: W pełni naładowana

en: Discharging
pl: Rozładowuje się

en: Charging
pl: Ładuje się

en: Not Charging
pl: Nie ładuje się

[ctx: Battery is currently not present in the bay]
en: Not present
pl: Nieobecna

en: Battery and Brightness
pl: Bateria i jasność

en: Brightness
pl: Jasność

en: Battery
pl: Bateria

en: Power Management
pl: Zarządzanie energią

en: Battery at %1%, not Charging
pl: Bateria na %1%, nie ładuje

en: Battery at %1%, plugged in but still discharging
pl: Bateria na %1%, podłączona, lecz nadal się rozładowuje

en: Battery at %1%, Charging
pl: Bateria na %1%, ładuje

en: Battery at %1%
pl: Bateria na %1%

en: The power supply is not powerful enough to charge the battery
pl: Źródło prądu nie jest wystarczająco silne, aby naładować baterię

en: No Batteries Available
pl: Brak baterii

[ctx: time until fully charged - HH:MM]
en: %1 until fully charged
pl: %1 do pełni naładowania

[ctx: remaining time left of battery usage - HH:MM]
en: %1 remaining
pl: Pozostało %1

en: Not charging
pl: Nie jest ładowana

en: Automatic sleep and screen locking are disabled
pl: Samoczynne usypianie i blokowanie ekranu są wyłączone

en: An application has requested activating Performance mode | %1 applications have requested activating Performance mode
pl[0]: Jedna aplikacja zażądała włączenia trybu wydajności
pl[1]: %1 aplikacje zażądały włączenia trybu wydajności
pl[2]: %1 aplikacji zażądały włączenia trybu wydajności

en: System is in Performance mode
pl: System działa w trybie wydajności

en: An application has requested activating Power Save mode | %1 applications have requested activating Power Save mode
pl[0]: Jedna aplikacja zażądała włączenia trybu oszczędzania energii
pl[1]: %1 aplikacje zażądały włączenia trybu oszczędzania energii
pl[2]: %1 aplikacji zażądały włączenia trybu oszczędzania energii

en: System is in Power Save mode
pl: System działa w trybie oszczędzania energii

en: Scroll to adjust screen brightness
pl: Kółko dostosowuje jasność ekranu

en: The battery applet has enabled system-wide inhibition
pl: Aplet baterii ma włączone usypianie ogólnosystemowe

en: Failed to activate %1 mode
pl: Nie udało się przestawić na tryb %1

en: &Show Energy Information…
pl: Pokaż &dane o energii...

en: Show Battery Percentage on Icon When Not Fully Charged
pl: Pokaż procent baterii na ikonie, gdy nie jest w pełni naładowana

en: &Configure Energy Saving…
pl: Ustawienia osz&czędzania energii...

en: Display Brightness
pl: Jasność wyświetlacza

en: Keyboard Brightness
pl: Jasność klawiatury

[ctx: Minimize the length of this string as much as possible]
en: Manually block sleep and screen locking
pl: Ręcznie zablokuj usypianie i blokowanie ekranu

[ctx: Minimize the length of this string as much as possible]
en: Your laptop is configured not to sleep when closing the lid while an external monitor is connected.
pl: Laptopa masz tak ustawionego, że nie przejdzie on w stan uśpienia po zamknięciu jego pokrywy, gdy podłączony do niego jest monitor zewnętrzny.

en: %1 application is currently blocking sleep and screen locking: | %1 applications are currently blocking sleep and screen locking:
pl[0]: Obecnie %1 program zapobiega uśpieniu i blokadzie ekranu:
pl[1]: Obecnie %1 programy zapobiegają uśpieniu i blokadzie ekranu:
pl[2]: Obecnie %1 programów zapobiega uśpieniu i blokadzie ekranu:

en: %1 is currently blocking sleep and screen locking (%2)
pl: Obecnie %1 zapobiega uśpieniu i blokadzie ekranu (%2)

en: %1 is currently blocking sleep and screen locking (unknown reason)
pl: Obecnie %1 zapobiega (z nieznanego powodu) uśpieniu i blokadzie ekranu

[ctx: Application name: reason for preventing sleep and screen locking]
en: %1: unknown reason
pl: %1: nieznana przyczyna

en: Power Save
pl: Oszczędzanie energii

en: Balanced
pl: Zrównoważony

en: Performance
pl: Wydajność

en: Power Profile
pl: Tryb zasilania

en: Performance mode has been disabled to reduce heat generation because the computer has detected that it may be sitting on your lap.
pl: Tryb wydajności został wyłączony, aby ograniczyć wydzielanie ciepła, bo komputer wykrył, że może znajdować się na twoich kolanach.

en: Performance mode is unavailable because the computer is running too hot.
pl: Tryb wydajności jest niedostępny, bo komputer się przegrzewa.

en: Performance mode is unavailable.
pl: Tryb wydajności jest niedostępny.

en: Performance may be lowered to reduce heat generation because the computer has detected that it may be sitting on your lap.
pl: Tryb wydajności może zostać obniżony, aby ograniczyć wydzielanie ciepła, bo komputer wykrył, że może znajdować się na twoich kolanach.

en: Performance may be reduced because the computer is running too hot.
pl: Wydajność może być ograniczona, bo komputer się przegrzewa.

en: Performance may be reduced.
pl: Wydajność może być ograniczona.

en: One application has requested activating %2: | %1 applications have requested activating %2:
pl[0]: Jedna aplikacja zażądała włączenia %2:
pl[1]: %1 aplikacje zażądały włączenia %2:
pl[2]: %1 aplikacji zażądały włączenia %2:
