plasma-workspace - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
pl: Wygląd

en: %1 Details
pl: Szczegóły %1

en: Sensors Details
pl: Szczegóły miernika

en: System Monitor
pl: Monitor systemowy

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
pl: Otwórz monitor systemowy...
