plasma_engine_keystate - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Left Button
pl: Lewy przycisk

en: Right Button
pl: Prawy przycisk

en: Middle Button
pl: Środkowy przycisk

en: First X Button
pl: Pierwszy przycisk X

en: Second X Button
pl: Drugi przycisk X

en: Pressed
pl: Naciśnięte

en: Latched
pl: Zatrzaśnięte

en: Locked
pl: Zablokowane
