krunner_webshortcutsrunner - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Search %1 for %2
pl: Szukaj %2 w %1

en: Opens "%1" in a web browser with the query :q:.
pl: Otwórz "%1" w przeglądarce z zapytaniem :q:.

en: Search using the DuckDuckGo bang syntax
pl: Szukaj przy użyciu składnik DuckDuckGo bang

en: Search in private window
pl: Szukaj w oknie prywatnym

en: Search in incognito window
pl: Szukaj w oknie incognito
