kcmcolors - en to pl translation catalogue (192 entries)

en: Unable to create a temporary file.
pl: Nie można utworzyć pliku tymczasowego.

en: Unable to download the color scheme: %1
pl: Nie można pobrać zestawu kolorów: %1

en: This file is not a color scheme file.
pl: Plik nie jest plikiem zestawu kolorów.

en: Failed to create 'color-scheme' data folder.
pl: Nie udało się utworzyć katalogu danych 'color-scheme'.

en: Failed to copy color scheme into 'color-scheme' data folder.
pl: Nie udało się skopiować zestawu kolorów do katalogu danych 'color-scheme'.

en: Color scheme installed successfully.
pl: Pomyślnie wgrano zestaw kolorów.

note: i18n: ectx: label, entry (colorScheme), group (General)
en: Color scheme name
pl: Nazwa zestawu kolorów

note: i18n: ectx: label, entry (accentColor), group (General)
en: Accent color
pl: Kolor akcentu

note: i18n: ectx: label, entry (lastUsedCustomAccentColor), group (General)
en: The last used custom accent color before user switched to wallpaper generated color or default color
pl: Ostatnio używany własny kolor akcentu przed przełączeniem przez użytkownika na kolor z tapety lub domyślny

note: i18n: ectx: label, entry (accentColorFromWallpaper), group (General)
en: Whether accent color from wallpaper should be applied
pl: Określa kiedy stosować barwy akcentu z tapety

en: Utility to edit and create color schemes
pl: Narzędzie do edycji i tworzenia zestawów kolorów

en: Utility creation
pl: Twórca narzędzia

en: KCM code (reused in here)
pl: Kod KCM (wykorzystany tutaj)

en: Scheme to edit or to use as a base.
pl: Zestaw do edycji lub użycia jako podstawa.

en: Show 'Apply' button that saves changes without asking (unlike 'Save As' button)
pl: Pokaz przycisk 'Zastosuj', po którym zmiany zapisywane są bez pytania (w przeciwieństwie przycisku 'Zapisz jako')

en: Makes the dialog transient for another application window specified by handle
pl: Sprawia, że okno dialogowe jest traktowane jako tymczasowe dla okna z innej aplikacji o określonym uchwycie

en: Scheme not found, falling back to current one.
pl: Nie znaleziono zestawu, powrócono do bieżącego.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Window text on Window Background
pl: Tekst Okna na Tle Okna

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Window text
pl: Tekst okna

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton)
en: Button text on Button Background
pl: Tekst Przycisku na Tle Przycisku

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
pl: Przycisk

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selection Normal Text against Selection Normal Background
pl: Tekst Zwykłego Zaznaczenia na Tle Zwykłego Zaznaczenia

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selected text
pl: Zaznaczony tekst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection3)
en: Selection Link Text against Selection Normal Background
pl: Tekst Odnośnika Zaznaczenia na Tle Zwykłego Zaznaczenia

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView3)
en: link
pl: odnośnik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection4)
en: Selection Visited Text against Selection Normal Background
pl: Tekst Odwiedzonego Odnośnika Zaznaczenia na Tle Zwykłego Zaznaczenia

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView4)
en: visited
pl: odwiedzony

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection2)
en: Selection Active Text against Selection Normal Background
pl: Tekst Aktywnego Zaznaczenia na Tle Zwykłego Zaznaczenia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection1)
en: Selection Inactive Text against Selection Normal Background
pl: Tekst Nieaktywnego Zaznaczenia na Tle Zwykłego Zaznaczenia

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView1)
en: i
pl: n

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection5)
en: Selection Negative Text against Selection Normal Background
pl: Tekst Negatywu Zaznaczenia na Tle Zwykłego Zaznaczenia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection6)
en: Selection Neutral Text against Selection Normal Background
pl: Tekst Neutralnego Zaznaczenia na Tle Zwykłego Zaznaczenia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection7)
en: Selection Positive Text against Selection Normal Background
pl: Tekst Pozytywu Zaznaczenia na Tle Zwykłego Zaznaczenia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView0)
en: View Normal Text against View Normal Background
pl: Tekst Zwykłego Widoku na Tle Zwykłego Widoku

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView0)
en: Normal text
pl: Zwykły tekst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView3)
en: View Link Text against View Normal Background
pl: Tekst Odnośnika Widoku na Tle Zwykłego Widoku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView4)
en: View Visited Text against View Normal Background
pl: Tekst Odwiedzonego Odnośnika Widoku na Tle Zwykłego Widoku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView2)
en: View Active Text against View Normal Background
pl: Tekst Aktywnego Widoku na Tle Zwykłego Widoku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView1)
en: View Inactive Text against View Normal Background
pl: Tekst Nieaktywnego Widoku na Tle Zwykłego Widoku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView5)
en: View Negative Text against View Normal Background
pl: Tekst Negatywu Widoku na Tle Zwykłego Widoku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView6)
en: View Neutral Text against View Normal Background
pl: Tekst Zwykłego Widoku na Tle Zwykłego Widoku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView7)
en: View Positive Text against View Normal Background
pl: Tekst Pozytywu Widoku na Tle Zwykłego Widoku

en: Varies
pl: Różne

en: Normal Background
pl: Zwykłe tło

en: Alternate Background
pl: Naprzemienne tło

en: Normal Text
pl: Zwykły tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Text
pl: Tekst nieaktywnego elementu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Text
pl: Tekst aktywnego elementu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Link Text
pl: Tekst odnośnika

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Visited Text
pl: Tekst odwiedzonego odnośnika

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Negative Text
pl: Tekst negatywu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Neutral Text
pl: Tekst neutralny

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Positive Text
pl: Tekst pozytywu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Focus Decoration
pl: Oznaczenie aktywnego elementu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Hover Decoration
pl: Oznaczenie elementu pod kursorem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Color set:
pl: Zestaw kolorów:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorSet)
en: Colorset to view/modify
pl: Zestaw kolorów do wyświetlenia/zmiany

[ctx: color-sets]
note: i18n: 'Common' here means &quot;frequent/not rare&quot;, not &quot;shared&quot; i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Common Colors
pl: Powszechne kolory

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: View
pl: Widok

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Window
pl: Okno

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Button
pl: Przycisk

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Selection
pl: Zaznaczenie

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Tooltip
pl: Podpowiedź

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Complementary
pl: Uzupełniające

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Header
pl: Nagłówek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: New Row
pl: Nowy wiersz

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Background
pl: Tło widoku

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Text
pl: Tekst widoku

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Background
pl: Tło okna

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Text
pl: Tekst okna

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Background
pl: Tło przycisku

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Text
pl: Tekst przycisku

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Background
pl: Tło zaznaczenia

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Text
pl: Tekst zaznaczenia

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Inactive Text
pl: Tekst nieaktywnego zaznaczenia

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Background
pl: Tło podpowiedzi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Text
pl: Tekst podpowiedzi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar
pl: Aktywny pasek tytułu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Text
pl: Tekst aktywnego paska tytułu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Secondary
pl: Drugorzędny tekst aktywnego paska tytułu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar
pl: Nieaktywny pasek tytułu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Text
pl: Tekst nieaktywnego paska tytułu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Secondary
pl: Drugorzędny tekst nieaktywnego paska tytułu

en: Options
pl: Opcje

en: Colors
pl: Kolory

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: You have unsaved changes. Do you really want to quit?
pl: Masz niezapisane zmiany. Czy na pewno chcesz wyjść?

en: Unsaved changes
pl: Niezapisane zmiany

en: Save Color Scheme
pl: Zapisz zestaw kolorów

en: &Enter a name for the color scheme:
pl: Podaj nazwę dla z&estawu kolorów:

en: A color scheme with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
pl: Zestaw kolorów o tej nazwie już istnieje.
    Czy chcesz go zastąpić?

en: You do not have permission to overwrite that scheme
pl: Nie masz uprawnień do zastąpienia tego zestawu

en: Error
pl: Błąd

en: Inactive
pl: Nieaktywne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
pl: Kolor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Intensity:
pl: Natężenie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorBox)
en: Disabled color effect type
pl: Typ efektu koloru dla wyłączonych elementów

[ctx: no disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: None
pl: Brak

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Desaturate
pl: Zmniejsz nasycenie

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Fade
pl: Przejdź

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Tint
pl: Zabarw

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, intensityBox)
en: Disabled intensity effect type
pl: Typ efektu natężenia dla wyłączonych elementów

[ctx: no disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: None
pl: Brak

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Shade
pl: Cieniuj

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Darken
pl: Przyciemnij

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Lighten
pl: Rozjaśnij

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Contrast:
pl: Kontrast:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, colorSlider)
en: Disabled color effect amount
pl: Ilość efektu koloru dla wyłączonych elementów

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, intensitySlider)
en: Disabled intensity effect amount
pl: Ilość efektu natężenia dla wyłączonych elementów

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, colorButton)
en: Disabled color
pl: Kolor wyłączonych elementów

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, contrastBox)
en: Disabled contrast type
pl: Typ efektu kontrastu dla wyłączonych elementów

[ctx: no disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: None
pl: Brak

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Fade
pl: Przejdź

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Tint
pl: Zabarw

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, contrastSlider)
en: Disabled contrast amount
pl: Ilość efektu kontrastu dla wyłączonych elementów

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useInactiveEffects)
en: Apply &effects to inactive windows
pl: Nałóż &efekty na nieaktywne okna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inactiveSelectionEffect)
en: Use different colors for in&active selections
pl: Użyj innych barw dla nie&aktywnych zaznaczeń

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, shadeSortedColumn)
en: Shade sorted column &in lists
pl: Wy&cieniuj sortowaną kolumnę w listach

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tintColors)
en: Tint all colors with accent color
pl: Zabarw wszystkie barw barwą akcentu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, accentTitlebar)
en: Make window titlebars a&ccent-colored
pl: Zabarw tytuły okien barwą ak&centu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Tint strength:
pl: Siła zabarwienia:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading of frames and lighting ("3D") effects
pl: Cieniowanie obramowań i efekty świetlne (3D)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading
pl: Cieniowanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Maximum
pl: Największe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Minimum
pl: Najmniejsze

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Contrast
pl: Kontrast

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack0)
en: Normal Text on Normal Background
pl: Zwykły Tekst na Zwykłym Tle

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack0)
en: normal
pl: zwykły

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore3)
en: Link Text on Normal Background
pl: Tekst Odnośnika na Zwykłym Tle

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack3)
en: link
pl: odnośnik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore4)
en: Visited Text on Normal Background
pl: Tekst Odwiedzonego Odnośnika na Zwykłym Tle

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack4)
en: visited
pl: odwiedzony

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore2)
en: Active Text on Normal Background
pl: Tekst Aktywnego Elementu na Zwykłym Tle

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack2)
en: active
pl: aktywny

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore1)
en: Inactive Text on Normal Background
pl: Tekst Nieaktywnego Elementu na Zwykłym Tle

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore1)
en: inactive
pl: nieaktywny

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore5)
en: Negative Text on Normal Background
pl: Tekst Negatywu na Zwykłym Tle

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack5)
en: negative
pl: negatyw

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore6)
en: Neutral Text on Normal Background
pl: Neutralny Tekst na Zwykłym Tle

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack6)
en: neutral
pl: neutralny

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore7)
en: Positive Text on Normal Background
pl: Tekst Pozytywu na Zwykłym Tle

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack7)
en: positive
pl: pozytyw

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore8)
en: Hover on Normal Background
pl: Element Pod Kursorem na Zwykłym tle

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore8)
en: hover
pl: pod kursorem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack3)
en: Link Text on Link Background
    (Note: Link Background is derived from Link Text and cannot be separately configured at this time)
pl: Tekst Odnośnika na Tle Odnośnika
    (Uwaga: Tło Odnośnika jest pochodną Tekstu Odnośnika i w tej chwili nie może zostać oddzielnie ustawione)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack4)
en: Visited Text on Visited Background
    (Note: Visited Background is derived from Visited Text and cannot be separately configured at this time)
pl: Tekst Odwiedzonego Odnośnika na Tle Odwiedzonego Odnośnika
    (Uwaga: Tło Odwiedzonego Odnośnika jest pochodną Tekstu Odwiedzonego Odnośnika i w tej chwili nie może zostać oddzielnie ustawione)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack2)
en: Active Text on Active Background
    (Note: Active Background is derived from Active Text and cannot be separately configured at this time)
pl: Tekst Aktywnego Elementu na Tle Aktywnego Elementu
    (Uwaga: Tło Aktywnego Elementu jest pochodną Tekstu Aktywnego Elementu i w tej chwili nie może zostać oddzielnie ustawione)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack1)
en: Inactive Text on Alternate Background
pl: Tekst Nieaktywnego Elementu na Przemiennym Tle

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack1)
en: alternate
pl: przemienny

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack5)
en: Negative Text on Negative Background
    (Note: Negative Background is derived from Negative Text and cannot be separately configured at this time)
pl: Negatywny Tekst na Negatywnym Tle
    (Uwaga: Negatywne Tło jest pochodną Negatywnego Tekstu i w tej chwili nie może zostać oddzielnie ustawione)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack6)
en: Neutral Text on Neutral Background
    (Note: Neutral Background is derived from Neutral Text and cannot be separately configured at this time)
pl: Neutralny Tekst na Neutralnym Tle
    (Uwaga: Neutralne Tło jest pochodną Neutralnego Tekstu i w tej chwili nie może zostać oddzielnie ustawione)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack7)
en: Positive Text on Positive Background
    (Note: Positive Background is derived from Positive Text and cannot be separately configured at this time)
pl: Tekst Pozytywu na Tle Pozytywu
    (Uwaga: Tło Pozytywu jest pochodną Tekstu Pozytywu i w tej chwili nie może zostać oddzielnie ustawione)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore9)
en: Focus on Normal Background
pl: Aktywny Element na Zwykłym Tle

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore9)
en: focus
pl: aktywny element

en: This module lets you choose the color scheme.
pl: Ten moduł umożliwia wybranie zestawu kolorów.

en: The color scheme '%1' is not installed. Selecting the default theme instead.
pl: Zestaw kolorów '%1' nie został wgrany. Wybrano domyślny zestaw.

en: All Schemes
pl: Wszystkie zestawy

en: Light Schemes
pl: Jasne zestawy

en: Dark Schemes
pl: Ciemne zestawy

en: Use accent color:
pl: Użyj koloru akcentu:

en: From current color scheme
pl: Z bieżącego zestaw kolorów

[ctx: @option:radio wallpaper accent color option]
en: From current wallpaper
pl: Z bieżącej tapety

en: Custom:
pl: Własny:

en: Choose custom accent color
pl: Wybierz własny kolor akcentu

en: Window Title
pl: Tytuł okna

en: Window text
pl: Tekst okna

en: Button
pl: Przycisk

[ctx: Hyperlink]
en: link
pl: odnośnik

[ctx: Visited hyperlink]
en: visited
pl: odwiedzony

en: Normal text
pl: Zwykły tekst

en: Highlighted text
pl: Podświetlony tekst

en: Disabled text
pl: Wyłączony tekst

en: Edit Color Scheme…
pl: Edytuj zestaw kolorów...

en: Remove Color Scheme
pl: Usuń zestaw kolorów

en: Restore Color Scheme
pl: Przywróć zestaw kolorów

en: Install from File…
pl: Wgraj z pliku...

en: Get New Color Schemes…
pl: Pobierz nowe zestawy kolorów...

en: Open Color Scheme
pl: Otwórz zestaw kolorów

en: Color Scheme Files (*.colors)
pl: Pliki zestawu kolorów (*.colors)

en: This tool allows you to set the color scheme for the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
pl: To narzędzie umożliwia ustawienie zestawu kolorów dla bieżącej sesji Plazmy bez zagrożenia przypadkowego ustawienia go na taki, który jest niedostępny lub taki, który już jest ustawiony.

en: The name of the color scheme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
pl: Nazwa zestawu kolorów, który chcesz ustawić dla bieżącej sesji Plazmy (po wpisaniu pełnej ścieżki, zostanie użyta tylko ostatnia jej część)

en: Show all the color schemes available on the system (and which is the current theme)
pl: Pokaż wszystkie zestawy kolorów dostępne w systemie (i który z nich jest bieżącym)

en: The name of the accent color you want to set. SVG color names (https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords) and hex color codes are supported. Quote the hex code if there is possibility of shell expansion
pl: Nazwa barwy akcentu, którą chcesz ustawić. Przyjmowane są nazwy barw SVG (https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords) oraz kody szesnastkowe. Zawrzyj kod szesnastkowy w cudzysłowach, jeśli istnieje możliwość wykonania go przez powłokę

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
pl: Żądany zestaw "%1" jest już ustawiony jako zestaw dla bieżącej sesji Plazmy.

en: Successfully applied the color scheme %1 to your current Plasma session
pl: Pomyślnie zastosowano zestaw kolorów %1 w bieżącej sesji Plazmy

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
pl: Nie można znaleźć wyglądu "%1". Wygląd powinien być jednym z następujących ustawień: %2

en: You have managed to pass an empty color scheme name, which isn't supported behavior.
pl: Udało ci się wprowadzić pustą nazwę zestawu kolorów, co nie jest oczekiwanym zachowaniem.

en: The file you attempted to set as your scheme, %1, could not be identified as a color scheme.
pl: Plik, który usiłujesz ustawić jako swój zestaw, %1, nie jest zestawem kolorów.

en: Successfully applied the accent color %1
pl: Pomyślnie nałożono barwę akcentu %1

en: Invalid accent color
pl: Nieprawidłowa barwa akcentu

en: You have the following color schemes on your system:
pl: Masz następujące zestawy kolorów na swoim systemie:

en:  * %1 (current color scheme)
pl:  * %1 (bieżącego zestaw kolorów)
