plasma-workspace - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
pl: Okienkowa Plazma

en: Enable QML Javascript debugger
pl: Włącz debugger QML Javascript

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
pl: Utrzymuje plazmoida w obszarze powiadomień, nawet gdy okno jest zamknięte.

en: Force loading the given shell plugin
pl: Wymuś wczytywanie danej wtyczki powłoki

en: The applet to open.
pl: Aplet do otwarcia.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
pl: Argumenty do przekazania plasmoidowi.

en: Close %1
pl: Zamknij %1
