plasma-desktop - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Other…
pl: Inny…

en: Select default archive manager
pl: Wybierz domyślną przeglądarkę archiwów

en: Select default browser
pl: Wybierz domyślną przeglądarkę sieci

en: Select default calendar application
pl: Wybierz domyślną aplikację kalendarza

en: Select default e-mail client
pl: Wybierz domyślną przeglądarkę poczty

en: Select default file manager
pl: Wybierz domyślną przeglądarkę plików

en: Select default map
pl: Wybierz domyślną mapę

en: Select default image viewer
pl: Wybierz domyślną przeglądarkę obrazów

en: Select default music player
pl: Wybierz domyślny odtwarzacz muzyki

en: Select default PDF viewer
pl: Wybierz domyślną przeglądarkę PDFów

en: Select default dialer application
pl: Wybierz domyślną aplikację wybierania

en: Select default terminal emulator
pl: Wybierz domyślny emulator terminala

en: Select default text editor
pl: Wybierz domyślny edytor tekstu

en: Select default video player
pl: Wybierz domyślny odtwarzacz filmów

en: Details
pl: Szczegóły

en: This application can also open these file types:
pl: Ta aplikacja nie może otworzyć tych rodzajów plików:

[ctx: @label %1 is a MIME type and %2 is an application name]
en: %1 (Currently opens in %2)
pl: %1 (Obecnie otwierane w %2)

[ctx: @action:button %1 is an application name]
en: Open All in %1
pl: Otwórz wszystkie w %1

en: This application does not advertise support for the following file types, but may be able to open them anyway:
pl: Ta aplikacja nie zgłasza obsługi następujących rodzajów plików, lecz istnieje szansa, że da radę je otworzyć:

[ctx: @action:button]
en: Force All to Open in %1
pl: Wymuś otwieranie wszystkich w %1

en: Configure Manually…
pl: Ustaw ręcznie…

en: ’%1’ seems to not support the following mimetypes associated with this kind of application: %2
pl: Wygląda na to, że ’%1’ nie obsługuje następujących rodzajów mime skojarzonych z tym rodzajem aplikacji: %2

[ctx: @info:status]
en: This application may not be able to open all file types.
pl: Ta aplikacja może nie być w stanie otworzyć wszystkich rodzajów plików.

[ctx: @action:button]
en: View Details
pl: Pokaż szczegóły

en: Web browser:
pl: Przeglądarka sieci:

en: Email client:
pl: Przeglądarka poczty:

[ctx: Default calendar application]
en: Calendar:
pl: Kalendarz:

[ctx: Default phone app]
en: Phone Numbers:
pl: Numery telefonów:

en: Image viewer:
pl: Przeglądarka obrazów:

en: Music player:
pl: Odtwarzacz muzyki:

en: Video player:
pl: Odtwarzacz filmów:

[ctx: Documents related application’s category’s name]
en: Documents
pl: Dokumenty

en: Text editor:
pl: Edytor tekstu:

en: PDF viewer:
pl: Przeglądarka PDFów:

[ctx: Utilities related application’s category’s name]
en: Utilities
pl: Narzędzia

en: File manager:
pl: Przeglądarka plików:

en: Terminal emulator:
pl: Emulator terminala:

en: Archive manager:
pl: Przeglądarka archiwów:

[ctx: Map related application’s category’s name]
en: Map:
pl: Mapy:
