plasma-workspace - en to pl translation catalogue (103 entries)

en: No fingerprint device found.
pl: Nie znaleziono żadnego urządzenia do odcisków palca.

en: Retry scanning your finger.
pl: Ponów pobranie swojego odcisku palca.

en: Swipe too short. Try again.
pl: Przewinięto zbyt szybko. Spróbuj ponownie.

en: Finger not centered on the reader. Try again.
pl: Palec nie jest wyśrodkowany na czytniku. Spróbuj ponownie.

en: Remove your finger from the reader, and try again.
pl: Podnieś swój palec z czytnika i spróbuj ponownie.

en: Fingerprint enrollment has failed.
pl: Nie udało się pobrać odcisku palca.

en: There is no space left for this device, delete other fingerprints to continue.
pl: Nie ma już wolnej przestrzeni dal tego urządzenia, usuń inne odciski palca, aby przejść dalej.

en: The device was disconnected.
pl: Urządzenie zostało odłączone.

en: An unknown error has occurred.
pl: Wystąpił nieznany błąd.

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Set Password
pl: Ustaw hasło

en: Password
pl: Hasło

en: Confirm password
pl: Potwierdź hasło

en: Passwords must match
pl: Hasła muszą być takie same

en: Change Wallet Password?
pl: Zmienić hasło portfela?

[ctx: @info]
en: Now that you have changed your login password, consider changing the password on your default KWallet to match it.
pl: Po zmianie swojego hasła do logowania, rozważ także zmianę hasła do swojego domyślnego portfela na to samo.

en: What is KWallet?
pl: Czym jest Portfel?

en: KWallet is a password manager that stores your passwords for wireless networks and other encrypted resources. It is locked with its own password which differs from your login password. If the two passwords match, it can be unlocked at login automatically so you don't have to enter the KWallet password yourself.
pl: Portfel jest programem do zarządzania hasłami, który przechowuje twoje hasła do sieci bezprzewodowych i innych szyfrowanych zasobów. Jest zamknięty swoim własnych hasłem, które jest inne od twojego hasła logowania. Jeśli oba hasła są takie same, to sam się on otworzy po zalogowaniu tak, że nie będzie trzeba wpisywać hasła, aby to zrobić.

en: Change Wallet Password
pl: Zmień hasło portfela

en: Leave Unchanged
pl: Pozostaw bez zmian

en: Create User
pl: Utwórz użytkownika

en: Name:
pl: Nazwa wyświetlana:

en: Username:
pl: Nazwa katalogu:

en: Standard
pl: Zwykłe

en: Account type:
pl: Rodzaj konta:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Confirm password:
pl: Potwierdź hasło:

[ctx: @action:button Create a new user]
en: Create
pl: Utwórz

[ctx: @action:button Cancel creating new user]
en: Cancel
pl: Anuluj

[ctx: @title:window]
en: Select Picture Area
pl: Wybierz obszar zdjęcia

[ctx: @info:status]
en: Finger enrolled
pl: Pobrano odcisk palca

en: Please repeatedly press your right index finger on the fingerprint sensor.
pl: Przyłóż kilka razy swój palec wskazujący prawej ręki do czytnika odcisków palców.

en: Please repeatedly press your right middle finger on the fingerprint sensor.
pl: Przyłóż kilka razy swój palec środkowy prawej ręki do czytnika odcisków palców.

en: Please repeatedly press your right ring finger on the fingerprint sensor.
pl: Przyłóż kilka razy swój palec serdeczny prawej ręki do czytnika odcisków palców.

en: Please repeatedly press your right little finger on the fingerprint sensor.
pl: Przyłóż kilka razy swój mały palec prawej ręki do czytnika odcisków palców.

en: Please repeatedly press your right thumb on the fingerprint sensor.
pl: Przyłóż kilka razy swój kciuk prawej ręki do czytnika odcisków palców.

en: Please repeatedly press your left index finger on the fingerprint sensor.
pl: Przyłóż kilka razy swój palec wskazujący lewej ręki do czytnika odcisków palców.

en: Please repeatedly press your left middle finger on the fingerprint sensor.
pl: Przyłóż kilka razy swój mały palec lewej ręki do czytnika odcisków palców.

en: Please repeatedly press your left ring finger on the fingerprint sensor.
pl: Przyłóż kilka razy swój palec serdeczny lewej ręki do czytnika odcisków palców.

en: Please repeatedly press your left little finger on the fingerprint sensor.
pl: Przyłóż kilka razy swój mały palec lewej ręki do czytnika odcisków palców.

en: Please repeatedly press your left thumb on the fingerprint sensor.
pl: Przyłóż kilka razy swój kciuk lewej ręki do czytnika odcisków palców.

en: Please repeatedly swipe your right index finger on the fingerprint sensor.
pl: Przejedź kilka razy swoim palcem wskazującym prawej ręki po czytniku odcisków palców.

en: Please repeatedly swipe your right middle finger on the fingerprint sensor.
pl: Przejedź kilka razy swoim palcem środkowym prawej ręki po czytniku odcisków palców.

en: Please repeatedly swipe your right ring finger on the fingerprint sensor.
pl: Przejedź kilka razy swoim palcem serdecznym prawej ręki po czytniku odcisków palców.

en: Please repeatedly swipe your right little finger on the fingerprint sensor.
pl: Przejedź kilka razy swoim małym palcem prawej ręki po czytniku odcisków palców.

en: Please repeatedly swipe your right thumb on the fingerprint sensor.
pl: Przejedź kilka razy swoim kciukiem prawej ręki po czytniku odcisków palców.

en: Please repeatedly swipe your left index finger on the fingerprint sensor.
pl: Przejedź kilka razy swoim palcem wskazującym lewej ręki po czytniku odcisków palców.

en: Please repeatedly swipe your left middle finger on the fingerprint sensor.
pl: Przejedź kilka razy swoim palcem środkowym lewej ręki po czytniku odcisków palców.

en: Please repeatedly swipe your left ring finger on the fingerprint sensor.
pl: Przejedź kilka razy swoim palcem serdecznym lewej ręki po czytniku odcisków palców.

en: Please repeatedly swipe your left little finger on the fingerprint sensor.
pl: Przejedź kilka razy swoim małym palcem lewej ręki po czytniku odcisków palców.

en: Please repeatedly swipe your left thumb on the fingerprint sensor.
pl: Przejedź kilka razy swoim kciukiem lewej ręki po czytniku odcisków palców.

en: Configure Fingerprints
pl: Ustawienia odcisków palców

en: Add
pl: Dodaj

en: Done
pl: Gotowe

en: Re-enroll finger
pl: Ponownie złóż odcisk

en: Delete fingerprint
pl: Usuń odcisk palca

en: No fingerprints added
pl: Nie dodano żadnego odcisku palca

en: Users
pl: Użytkownicy

[ctx: @action:button As in, 'add new user']
en: Add New…
pl: Dodaj nowy…

[ctx: @action:button]
en: Add New User…
pl: Dodaj nowego użytkownika…

[ctx: @info:usagetip]
en: Press Space to edit the user profile
pl: Naciśnij spację, aby dostosować profil użytkownika

en: Pick a finger to enroll
pl: Wybierz palec do pobrania odcisku

[ctx: @title]
en: Change Avatar
pl: Zmień awatara

[ctx: @item:intable]
en: It's Nothing
pl: To nic

[ctx: @item:intable]
en: Feisty Flamingo
pl: Zadziorny flaming

[ctx: @item:intable]
en: Dragon's Fruit
pl: Owoc smoka

[ctx: @item:intable]
en: Sweet Potato
pl: Słodki ziemniak

[ctx: @item:intable]
en: Plasma Blue
pl: Niebieski Plazmy

[ctx: @item:intable]
en: Pon Purple
pl: Purpurowy pon

[ctx: @item:intable]
en: Bajo Purple
pl: Purpurowy Bajo

[ctx: @item:intable]
en: Burnt Charcoal
pl: Spalony węgiel

[ctx: @item:intable]
en: Paper Perfection
pl: Papierowa perfekcja

[ctx: @item:intable]
en: Cafétera Brown
pl: Brązowy Cafétera

[ctx: @action:button]
en: Go Back
pl: Idź wstecz

[ctx: @action:button]
en: Initials
pl: Inicjały

[ctx: @action:button]
en: Choose File…
pl: Wybierz plik...

[ctx: @title]
en: Choose a picture
pl: Wybierz obraz

[ctx: @option file type (mime type) for avif, bmp, gif, jp2, jpeg, jpg, pbm, pgm, png, ppm, tiff, wbmp, webp, xbm, xpm image file formats; do not translate *.avif, *.bmp, *.gif, *.jp2, *.jpeg, *.jpg, *.pbm, *.pgm, *.png, *.ppm, *.tiff, *.wbmp, *.webp, *.xbm, *.xpm]
en: Image files (All major file types) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)
pl: Pliki obrazów (Wszystkie główne rozszerzenia) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)

[ctx: @action:button]
en: Placeholder Icon
pl: Ikona zastępcza

[ctx: @info:whatsthis]
en: User avatar placeholder icon
pl: Ikona zastępcza dla awatara użytkownika

[ctx: @title:window]
en: Delete Logged-In User Without Deleting Files?
pl: Usunąć zalogowanego użytkownika bez usuwania plików?

[ctx: @title:window]
en: Delete Logged-In User?
pl: Czy usunąć zalogowanego użytkownika?

[ctx: @info:usagetip]
en: %1 is currently logged in, so their files cannot be deleted. Delete just the account instead?<nl/><nl/>This will make %1 unable to log in again, and they may experience strange behaviors until they log out.
pl: %1 jest obecnie zalogowany, więc nie można usunąć jego plików. Czy usunąć tylko jego konto?<nl/><nl/>Spowoduje to, że %1 nie będzie się mógł ponownie zalogować i dziwne zachowanie dopóki się nie wyloguje.

[ctx: @info:usagetip]
en: %1 is currently logged in. Deleting the account will make them unable to log in again, and they may experience strange behaviors until they log out.
pl: %1 jest obecnie zalogowany. Usunięcie jego konta spowoduje to, że nie będzie się mógł ponownie zalogować i dziwne zachowanie dopóki się nie wyloguje.

[ctx: @action: button]
en: Delete %1
pl: Usuń %1

en: Change avatar
pl: Zmień awatara

[ctx: @label:tooltip]
en: Cannot change your own username while logged in; log out and then log in as another user to change this account’s username.
pl: Nie można zmienić twojej własnej nazwy użytkownika, gdy jesteś zalogowany; wyloguj się, a następnie zaloguj jako inny użytkownik, aby zmienić nazwę tego konta.

[ctx: @label:tooltip]
en: Cannot change the username of a logged-in user; wait until this user logs out first.
pl: Nie możesz zmienić nazwy użytkownika zalogowanego użytkownika; poczekaj aż ten użytkownik się wyloguje.

en: Cannot change the account type to Standard unless there is at least one other Administrator account on the system. Without one, authentication would become impossible or require the insecure use of the root password.
pl: Nie można zmienić rodzaju konta na zwyczajne, gdy nie istnieje konto żadnego innego administratora na tym systemie. Bez niego, uwierzytelnianie jest niemożliwe lub będzie wymagało niebezpiecznego użycia hasła administratora.

en: Email address:
pl: Adres e-mail:

en: Delete files
pl: Usuń pliki

en: Keep files
pl: Zachowaj pliki

en: Delete User…
pl: Usuń użytkownika...

[ctx: @label:tooltip]
en: Cannot delete yourself! Log out and then log in as another user to delete this user account.
pl: Nie możesz usunąć samego siebie! Wyloguj się, a następnie zaloguj jako inny użytkownik, aby usunąć to konto.

en: Configure Fingerprint Authentication…
pl: Ustawienia uwierzytelniania odciskiem palca...

[ctx: @info]
en: Fingerprints can be used in place of a password when unlocking the screen and providing administrator permissions to applications and command-line programs that request them.<nl/><nl/>Logging into the system with your fingerprint is not yet supported.
pl: Do odblokowywania ekranu oraz dawania aplikacjom oraz programom w wierszu poleceń uprawnień administratora można używać odcisków palców.<nl/><nl/>Wchodzenie do sytemu na odcisk palca nie jest jeszcze obsługiwane.

[ctx: @info]
en: Failed to crop image: %1
pl: Nie udało się przyciąć obrazu: %1

en: Could not get permission to save user %1
pl: Nie można uzyskać uprawnień do zachowania użytkownika %1

en: There was an error while saving changes
pl: Napotkano błąd podczas zachowywania zmian

en: Failed to resize image: opening temp file failed
pl: Nie udało się zmienić rozmiaru obrazu: nie udało się otworzyć pliku tymczasowego

en: Failed to resize image: writing to temp file failed
pl: Nie udało się zmienić rozmiaru obrazu: nie udało się zapisać do pliku tymczasowego

en: Your Account
pl: Twoje konto

en: Other Accounts
pl: Inne konta
