plasma-workspace - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: User Feedback has been disabled centrally. Please contact your distributor.
pl: Informacja zwrotna od użytkownika została wyłączona odgórnie. Porozmawiaj ze swoim dystrybutorem.

[ctx: @info]
en: You can help KDE improve Plasma by contributing information on how you use it, so we can focus on things that matter to you.<nl/><nl/>Contributing this information is optional and entirely anonymous. We never collect your personal data, files you use, websites you visit, or information that could identify you.<nl/>
pl: Możesz pomóc KDE ulepszyć Plazmę, udostępniając nam dane o tym, jak z niej korzystasz. Dzięki temu możemy skupić się na rzeczach, które mają dla ciebie znaczenie.<nl/><nl/>Udostępnianie danych o korzystaniu z programów jest dobrowolne i całkowicie anonimowe. Nie będziemy zbierać twoich danych osobowych, plików, których używasz, stron, które odwiedzasz, ani innych danych, które mogłyby posłużyć do rozpoznania ciebie.<nl/>

[ctx: @info]
en: Read more about our privacy policy
pl: Przeczytaj więcej o naszych zasadach prywatności

en: Plasma:
pl: Plazma:

en: Plasma
pl: Plazma

en: The following information will be sent:
pl: Zostaną wysłane następujące dane:

en: View sent data:
pl: Obejrzyj wysłane dane:
