plasma-workspace - en to pt_BR translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
pt_BR: Configurar teclados virtuais...

en: Virtual Keyboard: unavailable
pt_BR: Teclado virtual: não disponível

en: Virtual Keyboard: disabled
pt_BR: Teclado virtual: desabilitado

en: Show Virtual Keyboard
pt_BR: Mostrar teclado virtual

en: Virtual Keyboard: visible
pt_BR: Teclado virtual: visível

en: Virtual Keyboard: enabled
pt_BR: Teclado virtual: habilitado
