plasma-workspace - en to pt_BR translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
pt_BR: Aparência

en: %1 Details
pt_BR: Detalhes de %1

en: Sensors Details
pt_BR: Detalhes do sensor

en: System Monitor
pt_BR: Monitor do sistema

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
pt_BR: Abrir monitor do sistema...
