plasma-workspace - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Failed to create icon widgets folder '%1'
ro: Crearea dosarului %1 cu pictograme ale controalelor a eșuat

en: Failed to copy icon widget desktop file from '%1' to '%2'
ro: Copierea fișierului de birou cu pictograme ale controalelor de la „%1” la „%2” a eșuat

en: Open Containing Folder
ro: Deschide dosarul conținător

en: Properties for %1
ro: Proprietăți pentru %1

en: Properties
ro: Proprietăți
