plasma-workspace - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
ro: Aspect

en: %1 Details
ro: Detalii %1

en: Sensors Details
ro: Detalii senzor

en: System Monitor
ro: Monitor de sistem

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
ro: Deschide monitorul de sistem…
