plasma-workspace - en to ro translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
ro: %1 de la %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
ro[0]: %2 din %1 fișier la %3
ro[1]: %2 din %1 fișiere la %3
ro[2]: %2 din %1 de fișiere la %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
ro[0]: %1 fișier la %2
ro[1]: %1 fișiere la %2
ro[2]: %1 de fișiere la %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
ro[0]: %2 din %1 fișier
ro[1]: %2 din %1 fișiere
ro[2]: %2 din %1 de fișiere

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
ro[0]: %1 fișier
ro[1]: %1 fișiere
ro[2]: %1 de fișiere

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
ro[0]: %2 din %1 element
ro[1]: %2 din %1 elemente
ro[2]: %2 din %1 de elemente

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
ro[0]: %1 element
ro[1]: %1 elemente
ro[2]: %1 de elemente

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
ro: %1 la %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
ro[0]: %1 fișier la %2
ro[1]: %1 elemente la %2
ro[2]: %1 de elemente la %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
ro: la %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
ro: %1 de la %2

en: Application closed unexpectedly.
ro: Aplicația s-a închis pe neașteptate.
