plasma-workspace - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
ro: Plasma în fereastră

en: Enable QML Javascript debugger
ro: Activează depanatorul Javascript QML

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
ro: Face plasmoidul să rămână în zona de notificare, chiar și la închiderea ferestrei.

en: Force loading the given shell plugin
ro: Forțează încărcarea extensiei de înveliș date

en: The applet to open.
ro: Miniaplicația de deschis.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
ro: Argumente de transmis plasmoidului.

en: Close %1
ro: Închide %1
