plasma-workspace - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Session Management
ro: Gestiunea sesiunii

en: Log Out
ro: Ieși din sistem

en: Shut Down
ro: Oprește

en: Reboot
ro: Repornește

en: Log Out Without Confirmation
ro: Ieși fără confirmare

en: Shut Down Without Confirmation
ro: Oprește fără confirmare

en: Reboot Without Confirmation
ro: Repornește fără confirmare
