plasma-workspace - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User Feedback has been disabled centrally. Please contact your distributor.
ro: Reacțiile utilizatorului au fost dezactivate centralizat. Contactați-vă distribuitorul.

[ctx: @info]
en: You can help KDE improve Plasma by contributing information on how you use it, so we can focus on things that matter to you.<nl/><nl/>Contributing this information is optional and entirely anonymous. We never collect your personal data, files you use, websites you visit, or information that could identify you.<nl/>
ro: Puteți ajuta KDE să îmbunătățească Plasma prin contribuirea informațiilor despre cum o folosiți, astfel încât să ne putem concentra asupra lucrurilor care contează pentru dumneavoastră.<nl/><nl/>Contribuirea acestor informații e opțională și pe deplin anonimă. Nu vă colectăm niciodată informațiile personale, fișierele pe care le folosiți, saiturile pe care le vizitați sau informații ce v-ar putea identifica.<nl/>

[ctx: @info]
en: Read more about our privacy policy
ro: Citiți mai multe despre politica noastră de confidențialitate

en: The following information will be sent:
ro: Se vor trimite următoarele informații:

en: View sent data:
ro: Vezi datele trimise:
