plasma-workspace - en to ro translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
ro: Afișaj detectat

en: A display has been connected.
ro: A fost conectat un afișaj.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
ro: Afișaj eliminat

en: A display has been disconnected.
ro: A fost deconectat un afișaj.

en: %1 has been connected.
ro: %1 a fost conectat.

en: A USB device has been connected.
ro: A fost conectat un dispozitiv USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
ro: Dispozitiv USB detectat

en: %1 has been disconnected.
ro: %1 a fost deconectat.

en: A USB device has been disconnected.
ro: A fost deconectat un dispozitiv USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
ro: Dispozitiv USB eliminat
