plasma-workspace - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
ru: Внешний вид

en: %1 Details
ru: Подробности %1

en: Sensors Details
ru: Подробные сведения о датчике

en: System Monitor
ru: Системный монитор

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
ru: Открыть системный монитор...
