plasma-workspace - en to ru translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
ru: Обнаружен экран

en: A display has been connected.
ru: Экран подключён.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
ru: Экран отключён

en: A display has been disconnected.
ru: Экран отключён.

en: %1 has been connected.
ru: Устройство %1 подключено.

en: A USB device has been connected.
ru: Подключено устройство USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
ru: Обнаружено устройство USB

en: %1 has been disconnected.
ru: Устройство %1 отключено.

en: A USB device has been disconnected.
ru: Отключено устройство USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Went Away
ru: Отключено устройство USB
