plasma-workspace - en to sa translation catalogue (14 entries)

en: Logout canceled by '%1'
sa: '%1' द्वारा लॉगआउट् रद्दम्।

[ctx: @info:status]
en: Session is exiting
sa: सत्रं निर्गच्छति

en: No write access to '%1'.
sa: '%1' कृते लेखनप्रवेशः नास्ति ।

en: No read access to '%1'.
sa: '%1' इत्यस्य पठनप्रवेशः नास्ति ।

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
sa: निम्नलिखितस्थापनसमस्या ज्ञाता
    प्लाज्मा आरभ्यतुं प्रयतमानोऽपि :

en: 
    
    Plasma is unable to start.
sa: 
    
    प्लाज्मा आरम्भं कर्तुं असमर्थः अस्ति।

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
sa: विश्वसनीयः प्लाज्मा सत्रप्रबन्धकः यः मानक X11R6 इत्यस्य चर्चां करोति 
    सत्रप्रबन्धनप्रोटोकॉल (XSMP)।

en: Restores the saved user session if available
sa: यदि उपलब्धं भवति तर्हि रक्षितं उपयोक्तृसत्रं पुनः स्थापयति

en: Also allow remote connections
sa: दूरस्थसंयोजनानि अपि अनुमन्यताम्

en: Starts the session in locked mode
sa: सत्रं लॉक्ड् मोड् मध्ये आरभते

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
sa: लॉक् स्क्रीन समर्थनं विना आरभ्यते। केवलं तदा एव आवश्यकं यदा अन्यः घटकः लॉक स्क्रीन् प्रदाति।

[ctx: @label an unknown executable is using resources]
en: [unknown]
sa: [अज्ञात]

[ctx: @label notification; %1 is a list of executables]
en: Unable to manage some apps because the system's session management resources are exhausted. Here are the top three consumers of session resources:
    %1
sa: प्रणाल्याः सत्रप्रबन्धनसंसाधनाः क्षीणाः इति कारणेन केचन एप्स् प्रबन्धयितुं असमर्थाः । अत्र सत्रसंसाधनानाम् शीर्षत्रयग्राहकाः सन्ति ।
    %1

[ctx: @label notification; %1 is an executable name]
en: Unable to restore <application>%1</application> because it is broken and has exhausted the system's session restoration resources. Please report this to the app's developers.
sa: <application>%1</application> इत्यस्य पुनर्स्थापनं कर्तुं असमर्थः यतः एतत् भग्नम् अस्ति तथा च प्रणाल्याः सत्रपुनर्स्थापनसंसाधनं क्षीणं कृतवान् । कृपया एप्-विकासकानाम् कृते एतत् सूचयन्तु।
