plasma-workspace - en to sa translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
sa: सत्र प्रबन्धन

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
sa: Logout Screen दर्शयतु

en: Log Out
sa: Log Out इति

en: Shut Down
sa: शट डाउन

en: Reboot
sa: पुनः आरम्भं कुर्वन्तु

en: Log Out Without Confirmation
sa: पुष्टिं विना लॉग आउट् कुर्वन्तु

en: Shut Down Without Confirmation
sa: पुष्टिं विना निष्क्रियं कुर्वन्तु

en: Reboot Without Confirmation
sa: पुष्टिं विना पुनः आरम्भं कुर्वन्तु
