plasma-workspace - en to sa translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
sa: प्रदर्शनं ज्ञातम्

en: A display has been plugged in.
sa: एकं प्रदर्शनं प्लग् कृतम् अस्ति ।

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
sa: प्रदर्शनं निष्कासितम्

en: A display has been unplugged.
sa: एकं प्रदर्शनं अनप्लग् कृतम् अस्ति ।

en: %1 has been plugged in.
sa: %1 प्लग् कृतम् अस्ति ।

en: A USB device has been plugged in.
sa: एकं USB-यन्त्रं प्लग्-इन् कृतम् अस्ति ।

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
sa: USB उपकरणं ज्ञातम्

en: %1 has been unplugged.
sa: %1 अनप्लग् कृतम् अस्ति ।

en: A USB device has been unplugged.
sa: एकं USB-यन्त्रं अनप्लग् कृतम् अस्ति ।

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
sa: USB उपकरणं निष्कासितम्
