plasma-workspace - en to sa translation catalogue (52 entries)

en: Open with:
sa: इत्यनेन सह उद्घाट्यते:

en: Properties
sa: गुणाः

en: Add to Desktop
sa: डेस्कटॉप् मध्ये योजयतु

en: Pin to Task Manager
sa: कार्यप्रबन्धकं प्रति पिन कुर्वन्तु

en: Add to Panel (Widget)
sa: फलक (विजेट्) मध्ये योजयतु .

en: Recent Files
sa: अद्यतनसञ्चिकाः

en: Forget Recent Files
sa: Recent Files विस्मरन्तु

en: Edit Application…
sa: अनुप्रयोग सम्पादयतु...

[ctx: @action opens a software center with the application]
en: Uninstall or Manage Add-Ons…
sa: Add-Ons विस्थापयन्तु अथवा प्रबन्धयन्तु...

en: Hide Application
sa: अनुप्रयोगं गोपयन्तु

en: Applications
sa: अनुप्रयोगाः

en: Unhide Applications in this Submenu
sa: अस्मिन् उपमेनूमध्ये अनुप्रयोगाः अनगोपयन्तु

en: Unhide Applications in '%1'
sa: '%1' इत्यस्मिन् अनुप्रयोगाः अनगोपयन्तु ।

en: Show KRunner
sa: KRunner इति दर्शयतु

en: Search, calculate, or run a command
sa: आदेशं अन्वेष्टुम्, गणनां कुर्वन्तु, चालयन्तु वा

en: Computer
sa: संगणक

note: i18n.
en: Favorites
sa: प्रियाः

en: Recently Used
sa: सद्यः प्रयुक्तः

en: Files
sa: सञ्चिकाः

en: Forget Application
sa: आवेदनं विस्मरतु

en: Folders
sa: सञ्चयाः

en: Open Containing Folder
sa: Containing Folder उद्घाटयन्तु

en: Forget File
sa: सञ्चिकां विस्मरतु

en: Forget All
sa: सर्वं विस्मरतु

en: Forget All Applications
sa: सर्वाणि अनुप्रयोगाः विस्मरन्तु

en: Forget All Files
sa: सर्वाणि सञ्चिकाः विस्मरन्तु

en: All Applications
sa: सर्वे अनुप्रयोगाः

en: Hide %1
sa: %1 गोपयन्तु

en: This shouldn't be visible! Use KICKER_FAVORITES_MODEL
sa: एतत् दृश्यमानं न भवितुमर्हति! KICKER_FAVORITES_MODEL इत्यस्य उपयोगं कुर्वन्तु

en: Often Used Files
sa: प्रायः प्रयुक्ताः सञ्चिकाः

en: Recent Applications
sa: हाल के आवेदन

en: Often Used Applications
sa: प्रायः प्रयुक्ताः अनुप्रयोगाः

en: Power / Session
sa: शक्ति / सत्र

en: Search results
sa: अन्वेषणफलम्

en: Lock
sa: ताल

en: Log Out
sa: निर्गच्छन्तु

en: Save Session
sa: सत्रं रक्षतु

en: Switch User
sa: उपयोक्तारं स्विच कुर्वन्तु

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
sa: शयनं करोतु

en: Hibernate
sa: शीतनिद्रां कुर्वन्तु

en: Restart
sa: पुनः आरभत

en: Shut Down
sa: शट डाउन

en: Session
sa: सत्र

en: System
sa: व्यवस्था

en: Lock screen
sa: लॉक स्क्रीन

en: End session
sa: सत्रस्य समाप्तिम्

en: Start a parallel session as a different user
sa: भिन्नप्रयोक्तृरूपेण समानान्तरसत्रं आरभत

en: Suspend to RAM
sa: RAM प्रति निलम्बनं कुर्वन्तु

en: Suspend to disk
sa: डिस्कं प्रति निलम्बनं कुर्वन्तु

en: Restart computer
sa: सङ्गणकं पुनः आरभत

en: Turn off computer
sa: सङ्गणकं निष्क्रियं कुर्वन्तु

en: System actions
sa: प्रणाली क्रियाः
