plasma-workspace - en to sa translation catalogue (35 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
sa: %1 वैधः GTK Theme संग्रहणं नास्ति ।

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
sa: अस्याः शैल्याः कृते विन्याससंवादं लोड् करणं त्रुटिः आसीत् ।

en: Failed to apply selected style '%1'.
sa: चयनितशैलीं '%1' प्रयोक्तुं असफलम् ।

en: Configure %1
sa: %1 विन्यस्यताम्

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
sa: टब 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
sa: पुश बटन

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
sa: कम्बो बॉक्स

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
sa: चेकबॉक्स

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
sa: रेडियो बटन

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
sa: टब 2

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
sa: अनुप्रयोगशैली

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
sa: बटनेषु चिह्नानि दर्शयन्तु

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
sa: मेनूषु चिह्नानि दर्शयन्तु

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
sa: मुख्य साधनपट्टी लेबल

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
sa: गौण साधनपट्टी लेबल

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
sa: Icons तथा Toolbars विन्यस्तं कुर्वन्तु

en: Show icons:
sa: चिह्नानि दर्शयतु :

en: On buttons
sa: बटनेषु

en: In menus
sa: मेनूषु

en: Main toolbar label:
sa: मुख्यसाधनपट्टिकालेबलम् :

en: None
sa: न कश्चित्

en: Text only
sa: पाठमात्रम्

en: Beside icons
sa: चिह्नानां पार्श्वे

en: Below icon
sa: चिह्नस्य अधः

en: Secondary toolbar label:
sa: गौणसाधनपट्टिकालेबलम् :

en: GNOME/GTK Application Style
sa: GNOME/GTK अनुप्रयोगशैली

en: GTK theme:
sa: जीटीके विषयः :

en: Preview…
sa: पूर्वावलोकन...

en: Install from File…
sa: सञ्चिकातः संस्थापनं कुर्वन्तु...

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
sa: नवीन GNOME/GTK अनुप्रयोगशैल्याः प्राप्तुम्...

en: Select GTK Theme Archive
sa: GTK Theme Archive इति चिनोतु

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
sa: जीटीके थीम आर्काइव (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
sa: चिह्नानि तथा साधनपट्टिकाः विन्यस्यताम्...

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
sa: GNOME/GTK अनुप्रयोगशैलीं विन्यस्यताम्...

en: Configure Style…
sa: शैली विन्यस्तं कुर्वन्तु...
