plasma-workspace - en to sa translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
sa: वर्तमानप्लाज्माशैल्याः नाम

en: Unable to create a temporary file.
sa: अस्थायीसञ्चिकां निर्मातुं असमर्थः ।

en: Unable to download the theme: %1
sa: विषयवस्तुं अवतरणं कर्तुं असमर्थः: %1

en: Theme installed successfully.
sa: विषयः सफलतया संस्थापितः।

en: Theme installation failed.
sa: विषयस्थापनं विफलम् अभवत् ।

en: Removing theme failed: %1
sa: विषयवस्तुं निष्कासयितुं विफलम्: %1

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
sa: एतत् साधनं वर्तमानस्य Plasma सत्रस्य विषयं सेट् कर्तुं शक्नोति, यदृच्छया एकं न उपलभ्यते, अथवा यत् पूर्वमेव सेट् कृतम् अस्ति इति सेट् कर्तुं न शक्नोति ।

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
sa: यस्य विषयस्य नाम भवान् स्वस्य वर्तमानस्य प्लाज्मा सत्रस्य कृते सेट् कर्तुम् इच्छति (पूर्णमार्गं पारयन् केवलं मार्गस्य अन्तिमभागस्य उपयोगं करिष्यति)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
sa: प्रणाल्यां उपलभ्यमानानि सर्वाणि विषयाणि दर्शयन्तु (वर्तमानः विषयः च कः)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
sa: अनुरोधितः विषयः "%1" पूर्वमेव वर्तमानप्लाज्मासत्रस्य विषयरूपेण सेट् कृतः अस्ति ।

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
sa: वर्तमानस्य Plasma सत्रस्य विषयः %1 इति सेट् कृतः अस्ति

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
sa: "%1" इति विषयः न लब्धः । विषयः निम्नलिखितविकल्पेषु अन्यतमः भवेत्: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
sa: भवतः प्रणाल्यां निम्नलिखितप्लाज्मा-विषयाणि सन्ति ।

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: All themes
sa: सर्वे विषयाः

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Light themes
sa: प्रकाश विषयाः

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Dark themes
sa: अन्धकारमयाः विषयाः

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Color scheme compatible
sa: वर्ण योजना संगत

en: Install from File…
sa: सञ्चिकातः संस्थापनं कुर्वन्तु...

en: Get New…
sa: नवीनं प्राप्तुम्...

en: Follows color scheme
sa: वर्णयोजनाम् अनुसृत्य भवति

en: Edit Theme…
sa: विषय सम्पादयतु...

en: Remove Theme
sa: विषयं निष्कासयतु

en: Restore Theme
sa: विषयः पुनः स्थापयतु

en: Open Theme
sa: Open Theme इति विषयः

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
sa: विषयसञ्चिकाः (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
