plasma-workspace - en to sa translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
sa: वर्तमानचिह्नविषयस्य नाम

en: Unable to create a temporary file.
sa: अस्थायीसञ्चिकां निर्मातुं असमर्थः ।

en: Unable to download the icon theme archive: %1
sa: चिह्नविषयसङ्ग्रहं डाउनलोड् कर्तुं असमर्थः: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
sa: सञ्चिका वैधः चिह्नविषयसङ्ग्रहः नास्ति ।

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
sa: संस्थापनप्रक्रियायाः समये समस्या अभवत्; तथापि अभिलेखागारस्य अधिकांशविषयाणि संस्थापितानि सन्ति

en: Theme installed successfully.
sa: विषयः सफलतया संस्थापितः।

en: Installing icon themes…
sa: चिह्नविषयाणां स्थापना...

en: Installing %1 theme…
sa: %1 विषयवस्तु संस्थापनम्...

en: Install from File…
sa: सञ्चिकातः संस्थापनं कुर्वन्तु...

en: Get New…
sa: Get New...

en: Remove Icon Theme
sa: चिह्न विषयः निष्कासयन्तु

en: Restore Icon Theme
sa: Icon Theme पुनर्स्थापयन्तु

en: Open Theme
sa: Open Theme इति विषयः

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
sa: विषयसञ्चिकाः (*.tar.gz *.tar.bz2)
