plasma-workspace - en to sa translation catalogue (14 entries)

en: &Execute
sa: &प्रभज्

[ctx: Toolbar Button to switch to Plasma Scripting Mode]
en: Plasma
sa: प्लाज्मा

[ctx: Toolbar Button to switch to KWin Scripting Mode]
en: KWin
sa: केविन्

en: Templates
sa: टेम्पलेट्स

en: Desktop Shell Scripting Console
sa: डेस्कटॉप शेल् स्क्रिप्टिङ्ग् कन्सोल्

en: Editor
sa: सम्पादक

en: Load
sa: भार

en: Use
sa: उपयुञ्जताम्‌

en: Output
sa: उत्पादनम्

en: Unable to load script file <b>%1</b>
sa: स्क्रिप्ट् सञ्चिका <b>%1</b> लोड् कर्तुं असमर्थः

en: Open Script File
sa: स्क्रिप्ट् सञ्चिका उद्घाटयन्तु

en: Save Script File
sa: स्क्रिप्ट् सञ्चिकां रक्षन्तु

en: Executing script at %1
sa: %1 इत्यत्र स्क्रिप्ट् निष्पादयन्

en: Runtime: %1ms
sa: रनटाइम्: %1ms
