plasma-workspace - en to sa translation catalogue (5 entries)

en: User Feedback has been disabled centrally. Please contact your distributor.
sa: उपयोक्तृप्रतिक्रिया केन्द्रीकृता अस्ति । कृपया अपने वितरक से संपर्क करें।

en: Plasma:
sa: प्लाज्मा :

en: Plasma
sa: प्लाज्मा

en: The following information will be sent:
sa: निम्नलिखितसूचना प्रेषिता भविष्यति :

en: View sent data:
sa: प्रेषितदत्तांशं पश्यन्तु :
